Vitaminbar Joninės! Visiems perkantiems 2 produktus dovanojame "Energy Boost" supermaisto mišinį ir nemokamą pristatymą!

Kodėl supermaisto milteliai yra geresni už tabletes

Posted in

KODĖL SUPERMAISTO MILTELIAI YRA GERESNI UŽ TABLETES?

Ar vartojate vitaminus, kad būtumėte sveiki? Dauguma žmonių vartoja vitaminus, tačiau vartojami papildai gali neatlikti savo darbo … Štai kodėl turėtumėte pasirinkti supermaistą vietoj tablečių.

Žmogus visas maistines medžiagas, kurių jam reikia, gauna iš maisto, kurį valgo. Tačiau dėl maisto trūkumo, dirvožemio išeikvojimo ir mitybos apribojimų tai nebeįmanoma. Taigi, norėdami gauti būtinų vitaminų ir mineralų perkame įvairius papildus. Vienintelė problema yra tai, kad šios tabletės nepadeda pakankamai išlaikyti sveikatą …

2018 metų tyrime mokslininkai ištyrė keturių įprastų papildų – multivitaminų, vitamino C, vitamino D ir kalcio – poveikį. Šie tyrimai parodė, kad vartojamuose maisto papilduose deja yra mažai teigiamo poveikio sveikatai. Visa tai  nustebino pagrindinį tyrimo autorių – Toronto universiteto mitybos mokslų ir medicinos profesorių dr. Jenkinsą, kuris pasakė „Nesant reikšmingiems teigiamiems duomenims … labiausiai naudinga pasikliauti sveika mityba, kad prisotintumėte organizmą vitaminais ir mineralais“.

Todėl šioje vietoje gali pagebėti ir yra labai naudingi supermaisto milteliai!

Supermaistas yra natūralus maistas, kuriame yra labai daug mikroelementų. Ir kai vartojame supermaistą iš jo gaunate maistinių medžiagų gryniausia forma. Štai keturios pagrindinės priežastys, kodėl supermaisto milteliai yra geresni už tabletes:

1. SUPERMAISTAS YRA NATŪRALUS

Neperpildykite savo kūno sintetinėmis maistinėmis medžiagomis, vietoj jų, maitinkite savo kūną miltelių pavidalu pagamintą supermaistą! Skirtingai nuo parduotuvėje perkamų vitaminų, supermaistas randamas ir auginamas gamtoje. Jie svyruoja nuo vaisių ir daržovių iki žolių ir jūros dumblių. Pakeiskite laboratorijoje pagamintas medžiagas ir rinkitės ingredientus, užaugintus turtingoje, ekologiškoje dirvoje.

2. SUPERMAISTAS YRA LENGVAI ABSOBUOJAMAS

Jei vartojate kapsules, jūsų kūnas pirmiausia turi suskaidyti kapsulės išorę (dažnai pagamintą iš želatinos arba celiuliozės). Tačiau supermaisto milteliai natūraliai išdžiovinami arba džiovinami šaltyje iškart po derliaus nuėmimo. Tai ne tik padeda išlaikyti didžiausią maistinių medžiagų kiekį, bet ir leidžia organizmui jas greičiau įsisavinti.

3. SUPERMAISTAS YRA LENGVAI NAUDOJAMAS

Supermaisto miltelių galima lengvai pridėti prie bet kokio valgio, įskaitant kokteilius, padažus, sriubas, kokteilius … Be to, galite derinti kelis supermaisto miltelius, kad atitiktų jūsų sveikatos poreikius.

4. SUPERMAISTAS YRA SKANUS

Akai uogos, čija sėklos, hibiskas ir ciberžolė … Skamba skaniai, tiesa? Tai tik keletas mūsų supermaisto miltelių ingredientų. Ir skirtingai nei papildai, jie nepaliks kartaus poskonio.

Mes galime būti šališki, tačiau kalbant apie skonį ir mitybą, supermaisto produktai yra pranašesni už vitaminus tabletes.

IŠVADOS

Sveikas kūnas prasideda nuo įvairios mitybos, kurioje gausu viso pilnaverčio maisto. Bet kai mums reikia vitaminų ir mineralų, geriausia rinktis natūralius supermaisto produktus, o ne laboratorinius papildus.
Kai vartojate supermaisto miltelius, mes gauname esmines maistines medžiagas, kurias mūsų kūnas lengviau ir greičiau įsisavina. Jau nekalbant apie tai, kad supermaistas yra skanus ir lengvai naudojamas, nes galite juos pridėti prie kokteilių, avižinių dribsnių, vandens, padažų – galimybės neribotos!

Norite pradėti savo dieną su supermaistu?

Įsigyti ir peržiūrėti visą mūsų supermaisto mišinių kolekciją galite, spustelėdami žemiau esantį mygtuką.

Prisijungti prie pokalbio

Prisijungti prie pokalbio

Supermaistas Visiems

Mes esame tam, kad įkvėptume ir pasidalintume šiais supermaisto mišiniais, kuriuos sukūrė ekspertai -mitybos specialistai. Šiuose mišiniuose yra vitaminų, mineralų, fermentų ir fitonutrientų, kurie padeda jūsų kūnui klestėti, kad galėtumėte jaustis geriausiai, nes sveika gyvensena nėra sudėtinga, o maži pokyčiai lemia viską!

Gut balance sumaišytas su vandeniu
Graceful Fox skaidulų milteliai
Prisijungti
Paskyros sukūrimas

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Slaptažodžio atstatymas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0