Vitaminbar Pradžia

Vitaminbar  tai šiuolaikiškas sveikatingumo prekinis ženklas, kuriantis kartu su mitybos specialiste veiksmingus, augalų pagrindu pagamintus supermaisto mišinius, kurie skirti pamaitinti protą, kūną ir sielą. 

Vitaminbar kelionė prasidėjo 2021 metais, kai per patį karantino įkarštį viena mergina nusprendė sukurti nuosavą verslą ir supažindinti žmones su augaliniu miltelių pavidalu maistu, kuris pakeitė jos gyvenimą, savijautą bei požiūrį į maistą.  Norėdama pateikti savo klientams tik kokybišką produkciją, Vitaminbar elektroninė parduotuvė startavo su dviem žinomais ir pripažintais Your Super ir Be More  supermaisto prekiniais ženklais. Kurie ne tik davė puikią pradžią, bet ir padėjo dar labiau pažinti bei pamilti supermaisto produkciją, o svarbiausia supažindinti vis daugiau žmonių su supermaistu.

Vitaminbar Šiandien

Šiandien Vitaminbar yra savarankiškas prekinis ženklas ir norėdamas augti ir tobulėti kartu su kvalifikuota ir žinoma mitybos specialiste sukūrė Vitaminbar supermaisto mišinių liniją į kurią sudėjome visą savo meilę, patirtį ir žinias.  Mes tikime, kad švarus, augalinis, maistingas maistas yra  puikus sprendimas mūsų sveikatai ir aplinkai. Mūsų milteliai yra pagaminti tik iš geriausių natūralių ingredientų, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų. Visi mūsų ingredientai yra patikrinti trečiūjų šalių laboratorijose.

Kodėl Supermaistas?

Daugelis žmonių nesuvartoja pakankamai daržovių, vaisių, uogų, kad gautų pakankamai svarbių maistinių medžiagų ir galėtų palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Todėl supermaistas yra paprastas ir patogus būdas gauti būtinų mikroelementų, antioksidantų, fitonutrientų bei fermentų. Tikimės, kad kiekvienas mūsų klientas pamils mūsų supermaisto mišinukus ir pripildys savo gyvenimo būdą natūraliais sprendimais, kurie atneš daug energijos, gerą savijautą ir džiaugsmą. Tad kviečiame visus norinčius prisijungti prie Vitaminbar bendruomenės ir tęsti šią kelionę kartu, nes viskas prasideda nuo mažų dalykų. 

Su Meile Žydrūnė Vitaminbar įkūrėja

Prisijungti
Paskyros sukūrimas

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Slaptažodžio atstatymas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0