Vienas šaukštelis.      Kartą per dieną.      Kiekvieną dieną.

Kasdienis visapusiškos mitybos palaikymas, suteikiantis energijos ir produktyvumo vienu paprastu šaukšteliu

ENERGIJAI IR PRODUKTYVUMUI REIKALINGOS TINKAMOS MAISTINĖS MEDŽIAGOS
9 supermaisto ingredientai suteikiantys energijos ir didesnio produktyvumo

SU KORDICEPSO GRYBU IR ACEROLA
Kordicepso grybas naudingas gyvenant aktyvų gyvenimą. Sportininkai naudoja šį grybą, kad galėtų pagerinti fizinį pajėgumą ir energiją, o aceroloje yra Vitamino C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo.

NATŪRALUS SKONIS
Jokie dirbtiniai, sintetiniai skoniai tik natūralus kakavinis skonis su acerolos rūgštelės užuomina.

ŠVARI. IŠSAMI SUDĖTIS
Be GMO, be herbicidų ar pesticidų, be dirbtinių dažiklių, skonių, konservantų, saldiklių, be glitimo ar riešutų pėdsakų.

DARBAS HARMONIJOJE
Kiekviena iš „Energy Boost“  sudedamųjų dalių atrinkti kruopščiai natūropatinės mitybos specialistės, kad kiekvienas ingredientas veiktų kartu harmoningai, sustiprindamas vienas kito poveikį.

PAPRASTA NAUDOTI
Su vandeniu, augaliniu pienu, jogurtu, košėmis ar gaminkite sveikuoliškus kokteilius.

30 PORCIJŲ
Supermaistas kiekvienai Jūsų dienai.

Paversk Vitaminbar supermaisto mišinukus savo kasdiene, maistinga rutina vienu šaukšteliu

Vitaminbar veganiškų supermaisto mišinių linija yra puikus ir prieinamas būdas papildyti savo mitybą ir aprūpinti organizmą daugeliu elementų, kurių jam reikia norint pagerinti savo savijautą  ir patenkinti savo individualius poreikius bei tikslus

Vienas šaukštelis.      Kartą per dieną.      Kiekvieną dieną. Vienas šaukštelis.      Kartą per dieną.      Kiekvieną dieną.

Vienas šaukštelis

Supermaisto mišiniai tai paprastas būdas pradėti savo dieną maistingai ir įtraukti jį lengvai į savo kasdienę rutiną. Vitaminbar viename supermaisto šaukštelyje gausu naudingų maistinių medžiagų, antioksidantų, vitaminų, skaidulų bei prebiotikų.

Bent kartą per dieną

Išsirinkite jums tinkamiausią Vitaminbar supermaisto mišinį ir mėgaukitės su vandeniu, kokteiliais, košėmis, jogurtu. Taip pat išbandykite mūsų siūlomus receptus, ar pasitelkite savo fantazija. Bent vieno karto supermaisto miltelių įtraukimas į savo dienos rutiną, pavers jūsų dieną labiau maistingesne.

Kiekvieną dieną

Supermaisto mišiniai yra pagalbinė priemonė mūsų sveikatai, tačiau kaip ir bet kuriam įpročiui, jų rezultatams reikia laiko, o nuoseklumas yra labai svarbus. Vitaminbar supermaisto milteliuose esančios maistinės medžiagos palaiko energiją ir prisideda prie odos, imuniteto ir žarnyno bendros sveikatos.

9 Maistingi supermaisto
ingredientai

Natūralus,
augalinės kilmės​

Be pridėtinio cukraus
ar saldiklių

Be glitimo

Sukurta mitybos
specialistės